MÁTE DOTAZY??
POJĎME NA TO.

NAPIŠME SI.

Máte zájem o tvorbu nového nebo redesign stávajícího webu? Potřebujete poradit? Vyplňte kontaktní formulář, jsme tady pro vás. A nezapomeňte vyplnit všechny kolonky.

FAQs.

FAQ = často kladené dotazy. Pokud máte jednoduchý dotaz, možná najdete odpověď rovnou tady. Pokusili jsme se odpovědět na to nejčastější.

Jsme přátelé, kolegové, rodina, blázni do tvorby nových věcí. Jsme ti, které si zvolíte, pokud chcete originální web.

Vezmeme od vás podklady, připravíme základní strukturu, vzhled webu a pochlubíme se s návrhem. Pokud se vám stránky budou líbit, zapracujeme na dokončení a celou práci v termínu odevzdáme.

V šibeničním termínu se dá běžný web stihnout i do týdne, ale takovou práci děláme jen pokud je to nutné. Standardní čas je 2 – 3 týdny, rádi odevzdáváme precizní práci a na tu netřeba spěchat.

Ceny jsou vždy dle požadavků zákazníka, každá práce je originál. Proto je třeba alespoň první schůzka, videohovor nebo telefon.

Je to odzkoušený redakční systém a jak jste se mohli dočíst na úvodní stránce, funguje na něm přes 31% všech webů celosvětově. Od nejmenších blogů až po nadnárodní korporace.

Je dobré mít vymyšlenou alespoň doménu, na které chcete webové stránky mít. Webhosting a ostatní nechejte na nás.

Pokud umíte psát ve Wordu, zvládnete základní úpravy webu sami. A jestli se pustíte do větších úprav, to je už jen na vás. Rádi vám se vším poradíme, případně zašleme návod, máme jich spoustu připravených.

Nejlepší je osobní schůzka. Doporučuji telefonický kontakt, probereme detaily a najdeme společný termín schůzky.