WEB OD NÁS.

V prvním kroce je důležité mít nápad, o čem má web být. Zavoláte nám, domluvíte si schůzku a probereme možnosti. Základem všeho je dobrá informovanost, proto si na setkání projdeme jednotlivé kroky. Můžete, ale nemusíte mít vymyšlenou doménu. Zařídíme registraci, webhosting a začneme pracovat na návrhu vaší nové webové stránky.

responzivní web

DO DETAILU.

Součástí našich webů je pomoc s výběrem domény, případně její registrace a zřízení webhostingu. Instalace redakčního systému, návrh, váš vlastní design, základní SEO (zápisy do vyhledávačů, map, úprava rychlosti webu apod.) a zaškolení s webem.

Umíme osobní webové stránky (trenéři, domácí učitelé, …), firemní prezentace (jednostránkové, standardní, vícejazyčné weby), rezervační systémy (pro Fitness centra, kadeřnice, holiče, finanční poradce) e-shopy (s prodejem pár položek ale i několik tisíc), foto a video galerie (fotografové, kameramani), weby s poradenstvím včetně live chatu.

ZABEZPEČENÍ.

Všechny naše weby jsou zabezpečeny ochranou proti útokům. Hned po přihlášení vidíte, jestli je váš web v pořádku a jestli na něj nebyl vedený nějaký útok, případně odkud (IP adresa a země). Samozřejmostí jsou denní zálohy s možností vyvolání, nemusíte se o svá data obávat.

zabezpeceni webu

ZABEZPEČENÝ WEB

BĚŽÍCÍ NA WORDPRESSU

JE SPRÁVNÁ INVESTICE

WEB SE NEPLATÍ,
WEB JE INVESTICE.

JDU DO TOHO!